Navštívte Kuala Lumpur KL

Malajzia Kuala Lumpur

Doba pobytu: 2010. Okt. 11.  (1 dní)

0 komentár I z návštevníkov prečítalo referát celkom 2 341 ľudí. Uložené: 2012. Mar. 19. pošli známym
avatar Referát od WZoli

Názvy: kuala  lumpurmalajziakambodzsaSiem  Penn  ReapPhnom 

Poď so mnou do Ázie

I. časť
Bol som už v Číne, Egypte, Turecku, Grécku, v Tanzánii, na Zanzibare, v Emirátoch, Thajsku, Kambodži vo viacerých Európskych štátoch a čo je najdôležitejšie v Malajzii.

Asi prvá myšlienka, ktorá Ťa teraz napadne, je, že asi som veľmi bohatý, a tak potom to je jednoduché cestovať si po svete. Máš pravdu, som bohatý, lebo mám úžastnú rodinku, ktorú milujem, 3 zdravé deti, a pokúšam sa žiť svoj život tak, ako ja chcem.
Keby ste už vo svojich myšlienkach boli na ceste smerom k Ázii pred alebo po čítaní môjho blogu, so svojimi otázkami sa môžete na mňa obrátiť rád Vám odpoviem. Taktiež očakávam páry, menšie skupiny, alebo jednotlivcov ktorý by chceli cestovať do Malajzie, resp. do okolitých štátov. Ponúkam svoje služby ohľadne zaobstarania leteniek, vybavovania ubytovania, organizovania programov alebo napríklad keby bol zájem o svadobný obrad na piesočnatej pláži, ani procedúry okolo toho by problémom neboli. Keďže okolité štáty, resp. ostrovy sú tiež ľahko dosiahnuteľné a cenovo moc nenáročné, ak by bol záujem, môžem Vám zorganizovať napr. 2-3 denný relaxačný výlet na Bali, alebo do Kambodže poprechádzať sa pri pozostatkoch v uprostred džungle ukrytej Khmerskej ríše - Angkor, ktorá je zaradená do Svetového dedičstva UNESCO, alebo výlet do džunglí Malajzie, na niektoré z Malajzských ostrovov, kde sa môžeš potápať, a prežiť nezabudnuteľnú dovolenku a dobrodružstvá.
Dúfam, že čítaním nasledujúcich častí môjho blogu sa aspoň trošku duševne vžiješ do situácie, a zapáči sa ti tá myšlienka ísť... lebo prečo nie? Raz žijeme!

Prečo práve Kuala Lumpur bola našou voľbou?
Ani neviem, viem len to, že asi sa to ani opísať nedá to jednoducho musíš cítiť, prežiť. Už pri vystúpení z lietadla máš pocit, ako keby si to tu všetko poznal. Už od prvého tu stráveného dňa sa tu pohybuješ ako doma, používaš hromadné dopravné prostriedky, prechádzaš sa na uliciach ako keby si tu žil večne. Jednoducho, užívaš si každý deň, medzi veľmi milými a ochotnými ľudmi, ktorý nepoznajú slovíčko „stres“.
Asi môžem povedať, že v cestovaní už rutinu máme, keďže od kúpy leteniek, cez ubytovanie až do organizovania vlastných výletov si všetko vybavujeme sami. Je to bez záväzkov, zaujímavejšie, a kedykoľvek nás niečo napadne, môžeme si preorganizovať naše plány, bez toho, aby sme boli na niekoho odkázaní, a v nie poslednom rade, je to takto aj oveľa lacnejšie.
Minulý rok sme takýmto spôsobom navštívili 3 štáty Ázie, a od mája tohto roku (2012) náš druhý domov bude znova Kuala Lumpur.
Dúfam, že nasledujúce časti môjho blogu Vám poslúžia užitočnými informáciami. Opíšem naše skúsenosti v Malajzii, v Kambodži a v Thajsku. Budú tu skúsenosti aj pozitívne aj negatívne, čo všetko sa môže prihodiť v týchto krajinách. Ak máš otázku, očakávam na nasledovnú e-mailovú adresu: gkindian1974@gmail.com
Prečítajte aj moje ďalšie referáty o KL.
pridané referáty od WZoli:
Ďaľšie pridané referáty:
Prosíme ohodnotiť tento referát.
Komentáre:

Téma ešte neobsahuje komentár.

Na to, aby si vedel(a) napísať komentár, prihlás sa alebo zaregistruj sa, ak ešte nie si našim používateľom!
Ponúkame ešte do pozornosti

Magyar  Română  Slovenčina